Naramowice - mieszkania nowe i piękne

Jeśli planujesz przeprowadzkę na swoje własne, piękne, nowe mieszkanie, to podpowiemy Tobie jak je wybrać. Zobacz dlaczego warto zamieszkać na poznańskich Naramowicach i co może zaoferować Tobie okolica. Poznaj wszystkie korzyści, które na Ciebie czekają! Naramowice i mieszkania to najlepsze połączenie – przekonaj się sam! 

O Naramowicach

Naramowice to dobrze skomunikowana i rozwinięta pod względem infrastruktury część Poznania, położona w północnej części miasta. Naramowice słyną z dużej ilości nowych zabudowań mieszkaniowych. Prowadzone tam inwestycje cieszą się dużą popularnością wśród mieszkańców Poznania. Cenią sobie oni głównie ciszę i spokój Naramowic, bliskość do centrum miasta oraz doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlową, społeczną i komunikacyjną.

Naramowice graniczą z Umultowem i Różanym Potokiem na północy oraz Piątkowem zachodzie. Od południa Naramowice graniczą z Winogradami, Wilczym Młynem i Osiedlem Władysława Łokietka, a na wschodzie z doliną Warty. 

Krótka Historia Naramowic

Pierwsze mieszkania na Naramowicach pojawiły się już w 1366 roku. Początkowo Naramowice były wsią szlachecką położoną w powiecie poznańskim województwa poznańskiego. W czasach PRL Naramowice rozwijały się głównie jako zaplecze rolno-przemysłowe Poznania, a obecnie są jednym z najlepszych miejsc na mapie Poznania na prowadzenie inwestycji mieszkaniowych.

Mieszkania na Naramowicach

Mieszkania na Naramowicach mają wiele zalet. Są nowoczesne, mają duże powierzchnie, część z nich ma również przydomowe ogródki, są w dobrej lokalizacji dobrze skomunikowanej z resztą miasta, a dodatkowo tereny zielone i rekreacyjne są na wyciągnięcie ręki.

Większość nowych inwestycji na poznańskich Naramowicach to niepowtarzalne, niebanalne miejsca. Łączą w sobie nowoczesność i funkcjonalność, a zarazem kultywują pierwotną tradycję mieszkalną tamtych terenów. Mieszkania na Naramowicach to miejsca, gdzie po prostu chce się mieszkać i chce się żyć. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych systemów bezpieczeństwa na osiedlach oraz rozwiązań ekologicznych, możesz być pewien o bezpieczeństwo i spokój Twoich najbliższych. 

Przykładowe osiedle z pozytywną energią

Na Naramowicach mieszkań nie brakuje. Nowe inwestycje pojawiają się jedna za drugą, tworząc coraz więcej możliwości dla przyszłych, potencjalnych lokatorów. Do najpopularniejszych obecnie inwestycji mieszkaniowych w tej części poznania należą nowe osiedla: Nove Olendry, liczne inwestycje przy ul. Karpiej, inwestycje na Morasku czy w Radojewie, a także osiedla TRUST przy ulicy Błażeja. 

Przy wyborze swojego wymarzonego mieszkania warto zastanowić się nad kilkoma kwestiami. Po pierwsze metraż mieszkania, po drugie stan wykończenia – deweloperski, czy pod klucz, wielkość balkonu lub ogródka oraz zagospodarowanie przestrzeni wspólnej. Te wszystkie czynniki będą później miały wpływ na komfort codziennego funkcjonowania w naszym nowym mieszkaniu. 

Jeśli zainteresował Cię ten tekst i faktycznie zastanawiasz się nad zakupem nowego mieszkania na Naramowicach w Poznaniu, to koniecznie odwiedź stronę dewelopera, odpowiedzialnego za budowę osiedla noveolendry to miejsce z pozytywna energią powinno Cię przekonać. Sprawdź sam, czy to dla Ciebie. 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here