Szeroka oferta artykułów BCS w ofercie firmy Montersi

Firma Montersi znana jest zapewne wielu osobom z branży systemów zabezpieczeń oraz inteligentnych urządzeń monitorujących. Dzięki wielu latom doświadczenia, oraz wysokiej jakości produktom, Montersi oferują swoim klientom fachową pomoc oraz produkty najlepszych firm w branży. Jedną z takich firm, której produkty znajdziemy w ich ofercie, jest przedsiębiorstwo BCS.

Marka BCS oferuje bardzo różnorodne i nowoczesne systemy zabezpieczeń. Powstała w 1998 roku firma BSC od samego początku stawiała na wysokiej jakości produkty. Dzięki temu akcesoria i sprzęt do zabezpieczeń z logiem marki trafił do tysięcy zadowolonych z jakości klientów. Produkty firmy są bardzo popularne w naszym kraju oraz poza jego granicami. Produkty BCS dostępne są w sklepie Montersi https://www.montersi.pl/wsparcie/dystrybutor-bcs/

zdjecie-18

Oferta firmy BCS to m.in. nowoczesne systemy analogowego monitoringu oaz niezwykle nowoczesne i niezawodne systemy do monitoringu sieci IP. Dzięki bardzo zaawansowanym rozwiązaniom marka BCS jest jedną z najważniejszych na naszym rynku firm zajmujących się systemami monitorującymi. W skład oferty wchodzą także różnego rodzaju akcesoria oraz elementy, które pozwalają na stworzenie bardzo dokładnego systemu monitorującego. Bogata oferta BCS sprawia, że instalatorzy mogą bez problemu dopasować tworzony przez siebie system do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Oferowane przez BCS produkty są niezwykle niezawodne oraz charakteryzują się przystępną ceną.

zdjecie-19

W szerokiej ofercie marki BCS znajdziemy m.in. około 30 modeli kamer obrotowych z możliwością wykorzystania w różnych miejscach oraz systemach, ponad 40 modeli kamer tubowych, a także około 50 modeli popularnych kamer kopułowych. Dodatkowo firma oferuje rejestratory analogowe o dużej niezawodności oraz rejestratory IP wyposażone w minimum 4 kanały. Największym rejestratorem IP jest model, który został uzbrojony w 256 kanałów. Jest to bardzo wydajne i niezwykle wysokiej jakości urządzenie do monitorowania wybierane przez duże firmy oraz jednostki samorządowe.

Urządzenia marki BCS są zgodne z dyrektywami Unii Europejskiej oraz oznaczone są znakiem CE. Część z urządzeń produkowanych przez firmę ma certyfikaty oraz atesty wymagane w specyficznych rozwiązaniach, które charakteryzują się wysokimi wymaganiami stawianymi urządzeniom monitorującym.

zdjecie-20

Decydując się na zakupy w firmie Montersi , klienci otrzymują nie tylko wysokiej jakości produkty do monitorowania oraz systemy alarmowe. Bardzo ważne jest to, że Montersi zatrudniają sprawdzonych pracowników, którzy są w stanie pomóc w przypadku pojawienia się problemów lub odpowiedzieć na pytania, jakie pojawiają się w sprawie zakupionego urządzenia. Montersi współpracują z ponad 200 instalatorami, którzy korzystają z ich bogatej oferty oraz fachowej pomocy. Sprawdź ofertę https://www.montersi.pl/wsparcie/dystrybutor-bcs/

[Głosów:2    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułCo to KONNEX i jak działa?
Następny artykułTekstylia praktyczne i estetyczne
Od 2007 roku zawodowo zajmuje się projektowaniem wnętrz. Przez ten czas nauczyłam się wielu fascynujących umiejętności. Blog jest moją prywatną oazą, na której dzielę się pomysłami na urządzenie własnego wnętrza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here