panele

Podkład Multiprotect 1000 to możliwie najlepszy podkład pod panele Multiprotect na posadzki z ogrzewaniem podłogowym. Produkt ten jest przede wszystkim przeznaczony na posadzki z wodnym ogrzewaniem – pod panele i podłogi panelowe. Wszystko za sprawą bardzo dużej grubości, a także – co ważne – niskiego oporu. Jest to podkład o najniższym dostępnym na rynku oporze cieplnym pod podłogi. Z kolei jego grubość wynosi zaledwie 1,5 milimetra

Jak wybrać podkład kwarcowy najlepszy pod panele z ogrzewaniem podłogowym wodnym?

Podkład kwarcowy pod panele powinien przede wszystkim posiadać niski opór cieplny, tak aby nie blokował on przechodzenia ciepła z ogrzewania podłogowego do pomieszczeń. Warto również wspomnieć, że mata kwarcowa pod panele powinna tłumić wszelkie dźwięki, takie jak kroki (dudnienie) oraz dźwięki transmisyjne – w szczególności między piętrami. To zaś świetnie sprawdza się nie tylko w domach prywatnych, ale również w mieszkaniach (blokach) i apartamentach, w których zamontowano wspomniane ogrzewanie podłogowe.

Jaka mata kwarcowa najlepsza na ogrzewanie podłóg?

podkład pod panele ArbitonNie da się ukryć, że to właśnie podkłady Arbiton są jednymi z najlepszych dostępnych na rynku. Mata kwarcowa Multiprotect by Arbiton posiada wszystkie zalety. Po pierwsze, posiada niewielką grubością materiału. Podkład jest ciężki i zintegrowany z folią PE, której struktura przypomina popularny filc, którym podkleja się zwykle nogi od mebli, bądź łóżek. Co więcej, tłumi on kroki nawet w 20 procentach oraz dźwięki transmisyjne – o 14 decybeli.

Oprócz tego, opór maty Multiprotect 1000 wynosi zaledwie 0,006 m2k/W, przy czym rekomendacja dla całego systemu podłogowego (łącznie z paroizolacją, podkładem i podłogą) wynosi 0,15 m2k/W.

Multiprotect 1000 w sklepie podlogi24.net jest dostępny w doskonałej cenie, dlatego też warto skorzystać z okazji i zajrzeć na powyższą stronę internetową. Podkład jest sprzedawany w rolkach. Jedna pełna waży około 12 kilogramów i starcza na około 50m2. Podkład można w bardzo prosty sposób ułożyć – wystarczy rozwinąć rolkę i skleić sąsiednie pasy profesjonalną taśmą montażową.

Firma Arbiton Multiprotect jest kojarzona przede wszystkim z jakością, profesjonalizmem oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. Począwszy od 1994 roku, doskonali swoje produkty w oparciu o własną wiedzę i doświadczenie. Arbiton stara się także dążyć do pozycji lidera. Świadcząc sprzedaż między innymi podłóg i podkładów kwarcowych, firmę Arbiton wybierają osoby, które cenią sobie komfort oraz najwyższą jakość.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here