InteriCAD T6 – stwórz własną przestrzeń!

Stworzenie własnej przestrzeni od podstaw zawsze kojarzyło się nam z czasochłonnym siedzeniem nad deską kreślarską. Dziś, dzięki nowoczesnym technologiom, nie trzeba już tracić czasu na czynności, bo większość czynności udało się zautomatyzować. Tworzenie wizualizacji pozwala poznać efekt przed przystąpieniem do realizacji projektu. Wreszcie będzie można zapomnieć o remontowych improwizacjach, których następstwa niejednokrotnie potrafiły doprowadzić nas do płaczu. Program do aranżacji wnętrz InteriCAD – pozwalają w mgnieniu oka spełnić wszystkie marzenia dotyczące realizacji aranżacji przestrzeni. Dostęp do bibliotek produktów znanych producentów, pozwala na automatyczne generowanie kosztorysu w trakcie prac nad projektowaniem łazienki, czy kuchni. Dzięki programowi InteriCAD T6 możemy podjąć realizację projektu od podstaw, tworząc rysunki techniczne.

Wnętrze z marzeń stworzone w kilka chwil!

Z pomocą programów z serii InteriCAD projektowanie wnętrz  jest formalnością. Mało tego, moduły szaf wnękowych pozwalają zaprojektować określone meble na wymiar, a moduły układania płytek pokierują nas w kierunki różnych i często nieodkrytych jeszcze sposobów na aranżację podłogi. W programach z serii InteriCAD w łatwy sposób można obliczyć kosztorys, więc na żadnym etapie realizacji klient nie będzie czuł się zaskoczony. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę: https://intericad.pl/produkty/ .

Zobacz, jakie to proste

Realizacja pomysłu na wnętrze swoich marzeń to jeszcze nie wszystko. Trzeba przyjrzeć się każdemu detalowi, aby przed rozpoczęciem prac remontowych mieć absolutną pewność, że wszystko odbywa się z naszym planem. Systemy do prezentacji w postaci aplikacji iScan, Panoramy 360°, czy Okulary VR dają naprawdę szerokie możliwości spojrzenia na zagadnienie dosłownie z wielu perspektyw: https://intericad.pl/produkty/systemy-do-prezentacji/.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here