Wózek magazynowy

Koło to jedno z najważniejszych wynalazków ludzkości. Trudno byłoby sobie bez niego wyobrazić współczesny transport. I to zarówno ten samochodowy, jak i odbywający się wewnątrz danej firmy. Na bazie koła skonstruowano różnego rodzaju wózki, które ciągle towarzyszą nam, gdy potrzebujemy przetransportować jakieś przedmioty. Ręczne wózki transportowe od lat ułatwiają pracę w sklepach, magazynach, fabrykach i innych podmiotach usługowych oraz produkcyjnych.

Producent ręcznych wózków transportowych

Od 1975 roku w Łubiance koło Torunia istnieje przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w produkcji ręcznych wózków transportowych. Firma Agromech posiada zaplecze technologiczne oraz doświadczenie zarówno w produkcji seryjnej, jak i nieseryjnej takich środków transportowych.

Wyroby firmy Agromech charakteryzują się funkcjonalnością, niezawodnością oraz estetycznym wyglądem. Są odporne na uszkodzenia i proste w obsłudze. Skutecznie usprawniają pracę oraz odciążają kręgosłupy pracowników danego zakładu. Każdy z oferowanych produktów posiada szerokie zastosowanie. Producent stawia nie tylko na najwyższą jakość asortymentu, ale proponuje także rozsądne ceny.  

Jakie rodzaje wózków można zakupić w sklepie Agromech?

Katalog produktów jest imponujący. W sprzedaży znajdują się:

 • wózki taczkowe, wyposażone w uchwyty z tworzywa sztucznego z funkcją ochrony dłoni,
 • wózki spawalnicze, dedykowane do przewozu butli z gazami technicznymi,
 • wózki platformowe na kołach pompowanych, w tym z opcją burty zabezpieczającej ładunek,
 • wózki platformowe na kołach pełnych, które charakteryzują się brakiem konieczności sprawdzania ciśnienia w oponach,
 • wózki gospodarcze, którymi można jeździć zarówno po płaskiej, jak i nierównej powierzchni,
 • wózki do beczek z platformą dopasowaną do kształtu beczki,
 • wózki administracyjne, w tym wózki półkowe, pocztowe, do akt,
 • lekkie i łatwe w prowadzeniu wózki transportowe dwukołowe,
 • wózki transportowe składane, które nadają się do przewozu pomiędzy oddziałami firmy,
 • małe wózki transportowe,
 • wózki transportowe schodowe.

Każdy z wymienionych wózków posiada solidną konstrukcję oraz wodoodporną i antypoślizgową przestrzeń ładunkową. Wyroby są malowane proszkowo, co gwarantuje odpowiednie zabezpieczenie antykorozyjne i pozwala na ich wieloletnie użytkowanie.

Warto podkreślić, że firma sprzedaje gotowe wózki transportowe, jak i projektuje wyroby według indywidualnych potrzeb klienta. Z powodzeniem realizuje unikatowe zamówienia oraz świadczy specjalistyczne usługi produkcyjne.  

Czy firma wytwarza jeszcze jakieś inne artykuły?

Park maszynowy firmy Agromech umożliwia wytwarzanie także innych produktów. W ofercie firmy znajdują się także: przyczepy, podesty, pomosty magazynowe, boksy, regały magazynowe, stoły warsztatowe, wózki przejezdne ubraniowe, podpory, pojemniki na odpady. Produkty te mogą być spersonalizowane według potrzeb zamawiającego. Agromech dopasowuje: nośność, rozmiary i kolorystykę produktów do indywidualnych wymagań klienta.

Warto podkreślić, że producent gwarantuje dostępność akcesoriów do sprzedawanych wyrobów. Bez problemu kupimy u niego niezbędne wyroby gumowe, opony i dętki, małogabarytowe koła i zestawy jezdne.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here