Styl marynistyczny nie tylko nad morzem - porady od Miloo Home

Styl marynarski był kiedyś charakterystyczny dla miejscowości nadmorskich, a styl Hamptons dla Manhattanu i wybrzeża Ameryki. Jednak obecnie styl marynistyczny może pojawić się nie tylko w różnych wnętrach, ale także w różnych regionach świata, bez względu na odległość od morza. Wraz z Miloo Home przygotowaliśmy krótki poradnik o tym, czym charakteryzuje się styl marynarski, do jakich wnętrz pasuje i jakich kolekcji w sklepie marki warto poszukać.

Charakterystyka stylu marynistycznego

Styl marynarski kojarzy się przede wszystkim z dwoma kolorami: białym i niebieskim, które pięknie ze sobą współgrają. Jednym z obowiązkowych elementów jest drewno, zarówno w formie podłóg, jak i stołów, czy dodatków. W mieszkaniach lepiej sprawdzają się marynistyczne motywy, pasujące do reszty wnętrza. Domek w całości urządzony w stylu marynarskim, rzeczywiście będzie bardziej odpowiedni nad morzem, czy też jako letnia rezydencja. Kolekcje dostępne w Miloo Home pozwalają na wybór nie tylko mebli marynistycznych, ale także dodatków i akcesoriów, które będą pasowały do różnych pomieszczeń. Bardzo ważnym elementem tego stylu jest chęć do wspólnego spędzania czasu, dlatego w sklepach Miloo Home możesz zdecydować się na stoły na zamówienie, które będą odpowiednie dla całej rodziny.

Kolekcja Hamptons

Kolekcja Hamptons

Kolekcja Hamptons jest połączeniem nadmorskiego szyku ze swobodą letniego wypoczynku. Meble do kolekcji zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, czyli drewna  egzotycznego. W kolekcji znajdziesz stoły do jadalni, meble do salonu, kredensy, komody i witryny, a także dodatki, tekstylia i akcesoria.

Kolekcja Coral

Kolekcja Coral

Wzory inspirowane wakacjami i podróżami  to cecha charakterystyczna kolekcji Coral. Stoły, wykonane z drewna naturalnego, dodadzą wnętrzom romantycznego klimatu i przytulności, dzięki czemu jesienne i zimowe wieczory będą bardzo przyjemne i będą przypominać o zeszłorocznych wakacjach.

Do jakich wnętrz pasuje styl marynistyczny

Do jakich wnętrz pasuje styl marynistyczny

Dodatki i akcesoria w stylu marynarskim pasują praktycznie do każdego wnętrza, natomiast całe pomieszczenia urządzone w stylu marynistycznym będą doskonałe dla większych pomieszczeń z wysokimi sufitami.  Naturalne materiały i tkaniny dobrze sprawdzą się w naturalnie urządzonych mieszkaniach. W letniskowych domkach możesz postawić na bardziej swobodny styl marynistyczny, a w kamienicy skupić się na elegancji.

Decydując się na styl marynarski możesz stworzyć niesamowite połączenia, odwołujące się do morza, oceanu, motywu wody i przyrody, a także do wakacji. Pokój Twojego dziecka może zamienić się w kajutę, a w małżeńskiej sypialni możesz wstawić niebiesko- białe dodatki, tworzące wrażenie swobody i przestrzeni.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here