Dość często zdarza się, że z różnych względów musimy użytkować nie najnowsze już meble. Zakup całkiem nowych mebli do mieszkania to inwestycja wysokości kilku tysięcy, a przecież te kilkuletnie meble, które mamy, zasługują na to, by nie wyrzucać ich, gdy tylko się „opatrzą”. Co zrobić w takiej sytuacji?

Nowy uchwyt do mebli, nowy design

Uchwyty do komody, jakie możemy znaleźć w dobrych sklepach online, potrafią całkowicie zmienić charakter komody. Przykładowo, klasyczna biała komoda z uchwytem w postaci bladoróżowej gałki plastikowej stanie się idealnym mebelkiem do pokoju dziecięcego. Ta sama komoda, w której uchwyty do szuflady zmieniono na takie stylizowane na mosiężną kołatkę do drzwi, stanie się idealnym meblem w sypialni w stylu retro. Uchwyty do mebli to często niedoceniany detal w urządzaniu wnętrz, a tak wiele mogą zmienić!

Ciekawe uchwyty meblowe

Nowe uchwyty do szafek w całym komplecie mebli w pokoju to koszt kilkudziesięciu złotych. Wykręcenie starych uchwytów i przymocowanie nowych – to kilkanaście minut naszego czasu. Tak oto w prosty sposób możemy zmienić swoja sypialnię, kuchnię czy salon w nieco inne, o innym charakterze! Co ważne, większość uchwytów meblowych posiadających mocowania na dwie śrubki, ma miejsca na śrubki rozmieszczone w takim samym rozstawie. Dzięki temu swobodnie możemy wybrać dowolne uchwyty, sprowadzane choćby z drugiego końca kraju przez internet, bez obaw o to, że nie będą pasowały do naszej szafy czy komody. W taki sposób możemy szybko zmienić charakter wnętrza bez gruntownych zmian!

Szukasz solidnych uchwytów do mebli? Odwiedź sklep ReGałka i wybieraj spośród setek designerskich wzorów!

[Głosów:6    Średnia:2.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here