płyty wielkoformatowe

Nowe trendy w projektowaniu wnętrz to lekkość prostota oraz otwarte przestrzenie. Z pomocą w uzyskaniu takiego rezultatu przychodzi rynek, oferuje nam płyty wielkoformatowe, które ułatwiają komponowanie przestrzeni.

Oglądając wiele magazynów lub przeglądając strony internetowe, poznamy wielorakie wykorzystanie płyt. Możemy skorzystać z pomocy dekoratora wnętrz, który podpowie nam jak użyć płyt wielkoformatowych w mieszkaniu. Uzyskany efekt aranżacji nada naszemu wnętrzu niepowtarzalnego stylu.

Dzięki zastosowaniu płyt możemy uzyskać industrialne wnętrze w klimacie wielkomiejskim a zainspirowane marmurem stanie eleganckie.

Decydując się na montaż dużych płyt, powinniśmy pamiętać o równym podłożu, precyzji ułożenia, szerokości fug.

Ciekawą oprawę z płyt o wielkim formacie uzyskamy w każdym pomieszczeniu naszego domu, w kuchni, łazience czy sypialni. Możemy je wykorzystać wszędzie, są dla wszystkich, liczy się przede wszystkim pomysł na możliwość ich użycia.

Rozróżniamy glazurę, terakotę, duże płyty betonowe, najważniejszy jest jednak sposób ułożenia i fugi.

Różnorodność, optyczne powiększenie pomieszczenia, wykorzystanie na podłodze jak i na ścianie to niektóre zalety płyt wielkoformatowych.

Kładąc je w łazience dzięki dużym rozmiarom i ostatnio modnym bezfugowym łączeniom uzyskamy ciekawe pomieszczenie o gładkich, lustrzanych ścianach i posadzce.

Duże rozmiary płyt to coraz bardziej pożądana forma aranżacji naszego mieszkania. Eleganckie i estetyczne posadzki, praktycznie bez szczelin sprawiają wrażenie jednolitej tafli. W mieszkaniu przestronnym zastosowanie wielkoformatowych płyt wyeksponuje optycznie pomieszczenie a przy użyciu podłużnych płytek, zwiększymy szerokość lub zmniejszymy w zależności od kierunku położenia .

Wielką zaletą tych elementów wykończeniowych jest łatwość, z jaką możemy je utrzymać w czystości.

Cieszące się olbrzymim powodzeniem płyty wielkoformatowe o dużych formatach dzięki szerokiej ofercie kolorów, gatunków i wielkości sprawdzą się doskonale przy urządzaniu naszego domu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWysyłka kwiatów do Wielkiej Brytanii
Następny artykułCzy warto kupić nowoczesne pufy do salonu?
Od 2007 roku zawodowo zajmuje się projektowaniem wnętrz. Przez ten czas nauczyłam się wielu fascynujących umiejętności. Blog jest moją prywatną oazą, na której dzielę się pomysłami na urządzenie własnego wnętrza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here