Stwórz niezapomnianą aranżację wnętrz w swoim mieszkaniu z Monana Studio

Urządzanie wnętrza w mieszkaniu to ekscytujący etap w życiu każdego z nas, który może być jednocześnie bardzo przytłaczający. To zarówno mnóstwo możliwości wyboru jeżeli chodzi zarówno o stylistykę jak i funkcjonalność, ale także wiele przeszkód i problemów związanych z charakterystyką budynku, czy rozkładem poszczególnych pomieszczeń. Polecamy więc skorzystać z pomocy profesjonalistów – czekamy na Ciebie w naszym biurze projektowym Monana Studio.

Wrocławskie Biuro Architektury Wnętrz – jak wygląda proces projektowy?

Zanim przystąpimy do pracy, potrzebna jest dokładna analiza dotyczącą oczekiwań klienta. Aby wyznaczyć kierunek projektu, musimy poznać Twoje potrzeby, pragnienia i przyzwyczajenia. Nie powinno dziwić Cię mnóstwo pytań – wszystko to, aby dostosować wnętrza do Twojego stylu życia, abyś poczuł z nowym miejscem więź i czuł się w nim jak najlepiej. Taki jest przecież nasz wspólny cel!

Dopiero po zebraniu wszystkich informacji o wymaganiach klienta, a następnie dokonaniu  wszystkich niezbędnych wymiarów i stworzeniu dokumentacji zdjęciowej, powstaje propozycja rozplanowania przestrzeni pod względem funkcjonalnym. Dotyczy ona rozmieszczenia mebli oraz niezbędnych sprzętów, z uwzględnieniem ewentualnych posiadanych przez Ciebie rzeczy. Na tym etapie podejmiesz również decyzję o materiałach i kolorystyce.

Po ustaleniu wszystkich aspektów funkcjonalnych i wizualnych tworzymy pełną dokumentację techniczną przeznaczoną dla wszystkich wykonawców biorących udział w realizacji projektu oraz kosztorys. 

Jeżeli taka będzie Twoja wola, tutaj nie skończy się nasza współpraca – możemy zapewnić pełny lub częściowy nadzór nad realizacją projektu. Polecamy nasze usługi – Monana Studio Architektury wnętrz.

Wrocławskie Biuro Architektury Wnętrz – co nas wyróżnia?

Niesztampowe, pełne oryginalnych pomysłów i przede wszystkim dopasowane do Twoich potrzeb projekty wnętrz. Każdemu klientowi zapewniamy w pełni indywidualne podejście – wszystkie pomysły będą konsultowane, aby wnętrza były wykonane według Twoich upodobań. Do naszej pracy podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, ponieważ jest to nasza pasja – projektowanie wnętrz sprawia nam ogromną radość.

Posiadamy doświadczenie z pracy w wielu renomowanych biurach projektowych, gdzie udoskonalaliśmy nasze umiejętności i zaczerpnęliśmy mnóstwo inspiracji pozwalającej obecnie na pracę we własnym zakresie. Naszą misją jest tworzenie unikatowych wnętrz, uprzyjemniających codzienne funkcjonowanie i zachwycających oryginalnością. 

Więcej informacji dowiesz się na naszej stronie internetowej. Zapraszam – Architekt wnętrz we Wrocławiu Monika Kamińska.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here