Eleganckie biuro w kolorze orzecha – propozycja dla wielbicieli klasyki

Wiele osób samodzielnie urządza swoje biura lub gabinety. Jeśli i Ty należysz do takich osób i szukasz inspiracji – być może zainteresuje Cię propozycja Fabryki Mebli Biurowych Wuteh w Toruniu.

Zestaw mebli idealny jest do jednoosobowego biura lub gabinetu. Głęboki brąz orzecha jest bardzo elegancki i sprawdzi się jako rozwiązanie dla osób, które lubią spokojną klasykę oraz zależy im na solidnym i stylowym wystroju.

Biuro w kolorze orzecha – jakie meble?

Prezentowany na zdjęciu zestaw składa się z biurka, dwóch kontenerów, regału, stolika oraz szafki. Dodatkowo należy zakupić wygodny fotel do biurka oraz dwa – trzy krzesła konferencyjne. Osią zestawu jest biurko SV-35 o długości 160 centymetrów. Przeciętna osoba ma zasięg rąk ok. 80 centymetrów, dzięki temu siedząc na środku sięga się do krańców biurka. Blat ma kształt litery L, z wcięciem z jednej strony, pozwalającym przybrać wygodniejszą pozycję w pracy. W nodze znajduje się regulator poziomu oraz przewód na kable.

Obok biurka ustawiony jest kontenerek SV-14, idealny jako podstawka pod sprzęty peryferyjne (skaner, drukarka). Szuflada kontenera, zresztą jak inne szuflady i szafki w tym zestawie, zamykana jest na kluczyk, co gwarantuje bezpieczeństwo dokumentów. Drugi kontenerek SV-18, umieszczony pod biurkiem, jest wyposażony w kółka. W każdej chwili można go wysunąć i ustawić w innym punkcie biura. Zamek górnej szuflady zamyka także dwie pozostałe.

Zestaw mebli biurowych gwarantuje także odpowiednią ilość miejsca do przechowywania dokumentów: szafka SV-10 pomieści wiele teczek z dokumentami, materiały biurowe i inne, przydatne akcesoria, które niekoniecznie chcemy umieścić na widoku. Regał SV-02 to natomiast idealne miejsce na segregatory oraz organizery.

Osobne miejsce w wizualizacji zajmuje kąt do spotkań z kontrahentami – stolik SV-58 o średnicy 90 centymetrów idealnie sprawdzi się dla 2-4 osób. Można przy nim wypić kawę lub omówić analizę finansową klienta, a po skończonym spotkaniu wykorzystać jako dodatkowy blat do pracy.

Koszt całego zestawu, prezentowanego na zdjęciu, wynosi 2282 złotych brutto. W przypadku zamówienia na stronie sove.pl można liczyć na bezpłatny transport na terenie kraju.

Biuro w kolorze orzecha – jakie dodatki?

W biurze w barwie ciepłego brązu idealnie sprawdzą się dodatki w podobnej tonacji. Jeśli zależy nam na stworzeniu imponującego wnętrza – warto wybrać elementy w kolorze złotym. Biuro bardziej nowocześnie będzie się natomiast prezentować z dodatkami w barwach pomarańczy i czerwieni. Ciekawy efekt można uzyskać także przez zastosowanie elementów w różnych odcieniach brązu – należy jednak uważać, by wnętrze nie stało się zbyt ciemne. Klasycznym, ale też bardzo efektownym rozwiązaniem, jest zastosowanie dodatków w barwie bieli lub koloru kremowego (zastosowano je także na zdjęciu). Biel rozjaśnia ciemnie meble, jednocześnie stanowiąc delikatny kontrast dla nich.

Jeśli chciałbyś sprawdzić inne propozycje do biura Fabryki Mebli Biurowych Wuteh, zajrzyj na stronę: http://wuteh.com.pl/: wygodne biurka i zestawy mebli, zarówno w wydaniu klasycznym, jak i nowoczesnym do biur i gabinetów.

Materiał reklamowy.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here