Ile kosztuje elektryczna obieraczka do ziemniaków

Elektryczna obieraczka do ziemniaków marzy się praktycznie każdej pani domu. Taki sprzęt jest też niezastąpiony w miejscach, w których ziemniaki obiera się na setki kilogramów. Ile kosztuje taki fachowy sprzęt i czy warto go kupić też do swojego domu? Podpowiedź znajdziesz poniżej.

Niezawodne elektryczne obieraczki do ziemniaków

Elektryczna obieraczka do ziemniaków zapewnia szybkie i sprawne ziemniaków w krótkim czasie. Te profesjonalne modele mają wydajność nawet do 500 kg ziemniaków na godzinę.

Co ważne, efekt który można uzyskać dzięki takiemu sprzętowi jest bardzo zadowalający. Użytkownik bowiem otrzymuje gotowy produkt do obróbki. Ziemniaki są bowiem nie tylko obrane, ale i czyste (w elektrycznych obieraczka następuje bowiem ich mycie, dzięki wodzie, która znajduje się w środku).

Na jaki model warto postawić?

Szukając nawet odpowiedniego modelu na stronie producentów można znaleźć wiele obieraczek, które różnią się między sobą parametrami, funkcjami, rozmiarem, wydajnością oraz co najważniejsze ceną. Modele pochodzące od producentów, którzy specjalizują się w takim sprzęcie są zdecydowanie dużo droższe.

Można jednak kupić dobre elektryczne obieraczki do ziemniaków za cenę od 1000 do 5000 zł. Te modele są jednak typowo przeznaczone do laki gastronomicznych, które nastawione są na obieranie większej ilości ziemniaków i to w krótkim czasie.

Jak wygląda taka elektryczna obieraczka do ziemniaków?

Jej kształt i wygląd zdecydowanie potrafi zaskoczyć. To nowoczesne, dużych rozmiarów urządzenie wykonane jest najczęściej ze stali nierdzewnej i z aluminium, które są bezpieczne, by takie urządzenie znajdowało się w kuchni. Wiele osób docenia ten sprzęt za bezpieczeństwo i niezawodność. Kupując go bezpośrednio od producenta, można mieć pewność, iż posłuży nam co najmniej przez kilka następnych lat (nawet przy jego codziennej, obfitej pracy).

Elektryczna obieraczka do ziemniaków posiada także duży zbiornik, oraz timer, który pozwala zarządzać obieraniem np. od 0 do 4-5 minut. W większości dostępnych modeli znajduje się także podłączenie obieraczki bezpośrednio do wody. Dzięki czemu, obrane ziemniaki są od razu myte, tym samym osoby pracujące na kuchni otrzymują gotowy produkt.

Obieraczki do ziemniaków dostępne są w ofercie Gastroprodukt.pl.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJaką narzutę na łóżko wybrać?
Następny artykułPolskie meble podbijają rynek!
Od 2007 roku zawodowo zajmuje się projektowaniem wnętrz. Przez ten czas nauczyłam się wielu fascynujących umiejętności. Blog jest moją prywatną oazą, na której dzielę się pomysłami na urządzenie własnego wnętrza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here