Jak wybrać niski hoker do domu?

Jak wybrać niski hoker do domu

Hoker to jeden z tych wyjątkowych akcesoriów, który pasuje dosłownie do każdej przestrzeni. Można postawić go w domowej kuchni lub jadalni, tak samo jak w nowoczesnym klubie lub tradycyjny pubie, nawiązującym do Dzikiego Zachodu. Jak jednak wybrać spośród wielu stylizacji tę właściwą? I na jakie inne cechy zwrócić uwagę? Podpowiadamy!

Najwyższa jakość i odporność

Pierwszą i bez wątpienia jedną z najważniejszych cech niskiego hokera, który wybierzesz do swojego domu, powinna być jego wysoka jakość. Musisz pamiętać, że znajdując się w kuchni lub jadalni, zawsze będzie narażony na intensywną eksploatację. Nie tylko usiądziesz na nim, by przygotować posiłek lub go zjeść. Z pewnością zajmiesz to miejsce jeszcze częściej podczas różnych zajęć, a dzieci wykorzystają je do zabawy. Dlatego musisz  wybrać ten, który jest odporny nawet na najczęstsze wykorzystywanie.

Dlatego też na stronie https://euforma.pl/kategoria-produktu/meble/hokery/niskie-hokery zaproponowano ci niskie hokery obite materiałami odpornymi na ścieranie i mechacenie. Dzięki temu nie będą pojawiać się na nich ślady codziennego użytkowania czy drobne przetarcia. Co więcej, są one odporne na plamy i łatwe w czyszczeniu, co przełoży się na zachowanie estetycznego wyglądu nawet po szalonej imprezie (albo równie szalonej dziecięcej zabawie).

Warto sięgnąć także po model, który nie ulega przebarwieniom pod wpływem światła słonecznego i wody. Dzięki temu niezależnie od tego, jak długo będzie stał w plamie światła i ile razy go nie umyjesz – zawsze pozostanie tak samo piękny.

Z oparciem lub bez

To ważna cecha, na jaką należy zwracać uwagę w przypadku hokerów. Niektóre z nich przypominają trójnożne albo czworonożne stołki i pozbawione są oparcia. Świetnie sprawdzą się w miejscach, w których często będziesz wsuwał je pod blat, aby zajmowały jak najmniej miejsca – na przykład w małych kawalerkach.

Jeśli jednak zależy ci na najwyższej wygodzie, z pewnością będziesz wolał sięgnąć po hoker z niewielkim oparciem. To świetna propozycja dla każdego, kto nie wyobraża sobie dłuższego siedzenia na stołku bez oparcia, choć najpewniej nie podsuniesz jej aż tak blisko do blatu.

Designerskie i spersonalizowane

Z całą pewnością kupując niski hoker do domu, chcesz, aby idealnie do niego pasował. Nie ma w tym nic dziwnego, dlatego polecamy ci szczególnie duży wybór designerskich modeli Euforma. Z pewnością znajdziesz tam wersję, która dobrze zgra się z wnętrzem twojego domu, niezależnie od tego, czy prezentuje się jak mebel vintage, czy też dominuje w nim abstrakcyjna nowoczesność.

Co więcej, będziesz miał możliwość idealnego spersonalizowania swoich hokerów za pomocą kreatora. W ten sposób uzyskasz jeszcze lepiej dopasowane meble, a także możliwość stworzenia naprawdę unikatowego stylu w swoim domu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
Separator image Posted in Meble.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *