Luksusowe apartamenty nad morzem sprzedaż

Samodzielne kupno i późniejsze zarządzanie nieruchomością, choć wydają się dobrym sposobem na zabezpieczenie posiadanych środków przed inflacją, wymagają ogromnych nakładów pracy. Najpierw trzeba znaleźć odpowiednio usytuowaną i wykończoną nieruchomość w niewygórowanej cenie, a następnie wynająć ją, sporządzić umowę zabezpieczającą Twoje prawa i kontrolować jej egzekwowanie. Można prościej? Oczywiście – i wcale nie kosztem rentowności czy utraty kontroli nad swoją posiadłością. Rozwiązaniem okazują się hotelowe apartamenty nad morzem. Dlaczego warto?

Dlaczego ludzie kupują nieruchomości inwestycyjne?

Z jakiego powodu w naszym kraju niezmiennie wśród inwestycji dominują nieruchomości? Ponieważ wszyscy cenimy stabilność i bezpieczeństwo, a dom czy mieszkanie właśnie to nam gwarantują. Niezależnie od sytuacji rynkowej nie zachodzi ryzyko, że Twoja nieruchomość pozostanie całkowicie bez wartości. Zawsze będzie także w stanie generować jakieś zyski z wynajmu, a w okresach dobrej koniunktury również znacząco zyskać na wartości. Nie dziwi więc, że dla wielu posiadaczy oszczędności jest to idealny sposób na przechowania ich wartości w czasie, a nawet jej stopniowe zwiększanie.

Jednak w ślad za wzrostem cen nieruchomości nie wszędzie poszły ceny wynajmów – w rezultacie czego rentowność wielu z nich oscyluje w granicach 2 do 4%, czyli zdecydowanie zbyt mało, aby pokonać inflację i zapewnić właścicielowi zauważalne zyski. Na szczęście procesy te nie wpłynęły na wszystkie nieruchomości i wciąż można znaleźć bardzo atrakcyjne oferty, zapewniające nie tylko solidne zyski, ale również całkowicie pasywne źródło dochodów. Do nich zaliczają się np. luksusowe apartamenty nad morzem sprzedaż których prowadzi kilka podmiotów obecnych na polskim rynku, w tym m.in. Vela Hotel. Dlaczego to może być inwestycja dla Ciebie?

Dlaczego hotelowe apartamenty nad morzem?

Wyobraź sobie, że możesz otrzymywać stały, miesięczny dochód z wynajmu Twojego apartamentu – zupełnie bez przejmowania się jego obsługą, użeraniem się z wynajemcami, sprzątaniem czy regularnym odnawianiem nieruchomości. Po prostu czysty zysk, spływający każdego miesiąca na Twoje konto. A teraz uświadom sobie, że to jak najbardziej możliwe – kupując luksusowe apartamenty hotelowe nad morzem, masz zapewnioną kompleksową obsługę, ale również niezłe zyski z wynajmu – na poziomie 7 do 9% rocznie, nielimitowaną możliwość pobytu właścicielskiego oraz pełną kontrolę nad posiadaną nieruchomością. Do tego 10-letnią umowę najmu. Brzmi nierealnie? Odwiedź stronę Vela Hotel i przekonaj się, że spełnienie marzeń leży w zasięgu Twojej ręki!

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułZa małe, za wąskie usta? Pomożemy!
Następny artykułJak wybrać niski hoker do domu?
Od 2007 roku zawodowo zajmuje się projektowaniem wnętrz. Przez ten czas nauczyłam się wielu fascynujących umiejętności. Blog jest moją prywatną oazą, na której dzielę się pomysłami na urządzenie własnego wnętrza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here