Za małe, za wąskie usta

Pełne i ponętne usta to marzenie niemal każdej kobiety. Nic dziwnego, są one atrybutem kobiecości i w dużej mierze decydują o urodzie danej osoby. Ich nienaganny kształt i wygląd zależą od kilku czynników – między innymi od wieku, odpowiedniej pielęgnacji czy genetyki. Wraz z upływem lat zmniejsza się poziom kolagenu i kwasu hialuronowego, które są odpowiedzialne za sprężysty i pełny kształt ust. W efekcie tracą one swój intensywny kolor oraz kształt. Są jednak skuteczne sposoby, aby temu zapobiec – dowiedz się, jakie.

Powiększanie ust – co powinieneś wiedzieć?

Jednym z najpopularniejszych sposobów na szybkie i bezinwazyjne powiększanie ust Warszawa są zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego. Jest to naturalny związek syntetyzowany w organizmie każdego człowieka. Dzięki temu, że wykazuje właściwości odżywiające i nawilżające, znalazł szerokie zastosowanie w medycynie estetyczniej. Używany jest między innymi jako wypełniacz do powiększania ust. Przynosi dobre ze względu na swoje zdolności wiązania wody – wypełnione im tkanki zachowują naturalny wygląd, są sprężyste i elastyczne. Wstrzyknięty kwas hialuronowy z czasem ulega jednak stopniowemu wchłanianiu – chociaż efekt powiększania ust utrzymuje się wiele miesięcy, po jakimś czasie wracają one do poprzedniego wyglądu. Z powodzeniem można jednak powtarzać zabieg i to wielokrotnie.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym – efekty

Za pomocą kwasu hialuronowego można nie tylko powiększać usta, ale je modelować oraz korygować ich kształt. Zabieg ten stosowany jest w celu wyrównania dysproporcji między dolną i górną wargą. Jest skuteczny w przypadku asymetrii ust oraz podniesienia kącików ust. Za jego pomocą można także trwałe nawilżyć wargi, ujędrnić je, a nawet dodać im zwiększyć poziom czerwieni wargowej, dzięki czemu będą prezentować się młodziej i atrakcyjniej. Od czego w głównej mierze uzależnione są efekty zabiegu? Między innymi od wyjściowego kształtu ust oraz odpowiedniej techniki iniekcji. Aby osiągnąć pożądane rezultaty najlepiej postawić na sprawdzony gabinet medycyny estetycznej, w którym pracują doświadczeni lekarze. Możesz mieć pewność, że w takim miejscu używa się preparatów z kwasem hialuronowym najwyższej jakości, które spełniają wymagania stawiane produktów medycznym. Nie mniej ważny jest także stosowanie się do zasad sterylności podczas zabiegu, co wyklucza ryzyko zakażenia. Aby jak najdłużej cieszyć się nienagannym wyglądem ust, należy przestrzegać zaleceń pozabiegowych.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDobry dekorator wnętrz – jak go poznać?
Następny artykułLuksusowe apartamenty nad morzem sprzedaż
Od 2007 roku zawodowo zajmuje się projektowaniem wnętrz. Przez ten czas nauczyłam się wielu fascynujących umiejętności. Blog jest moją prywatną oazą, na której dzielę się pomysłami na urządzenie własnego wnętrza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here