Porcelana łazienkowa, która zachwyci cię swoim wykonaniem. Przekonaj się, dlaczego warto po nią sięgnąć

Porcelana łazienkowa

Porcelana łazienkowa jest koniecznym elementem wyposażenia w każdej łazience i dosłownie nikt z nas nie może się bez niej obyć. Potrzebujemy jej, aby dbać o swoje potrzeby fizjologiczne i higienę, ale też do zapewnienia sobie należytego komfortu. Nic więc dziwnego, że każdy z nas pragnie mieć tę najlepszą. Przekonaj się razem z nami, po którą z nich naprawdę warto sięgnąć i dlaczego.

Villeroy & Boch jako światowej sławy producent porcelany łazienkowej

Marka Villeroy & Boch już na dobre wpisała się w nasze życie. Kojarzymy ją przede wszystkim z luksusowym wyposażeniem wnętrz, w tym z akcesoriami łazienkowymi czy kuchennymi. Historia tej firmy zaczęła się w połowie XVIII wieku, kiedy wykształciła się firma Boch, produkuje wysokiej jakości porcelanę. Następnie połączyła się z mieszczącą w pobliżu firmą Villeroy, która specjalizowała się w tworzeniu przedmiotów z fajansu.

Obie marki cieszyły się ogromną popularnością już na początku swojej kariery, ponieważ zachwycały swoich użytkowników wyjątkowym designem, doskonałą jakością i nowoczesnymi technologiami. Te same cechy charakteryzują firmę również dzisiaj, co zapewnia jej ogromne uznanie ze strony odbiorców.

Wysoka wytrzymałość akcesoriów łazienkowych

Mówiąc o marce Villeroy & Boch na początek warto zwrócić uwagę na wysoką jakość wykonania wszystkich akcesoriów, które są przez nią oferowane. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów oraz dbałości o szczegóły, całe wyposażenie marki Villeroy & Boch odznacza się bardzo wysoką wytrzymałością. Jest odporne przede wszystkim na uszkodzenia mechaniczne, ale także na warunki, w jakich się znajduje, na przykład na częstą wilgoć w łazience.

Funkcjonalne rozwiązania

Kolejnym atutem marki Villeroy & Boch jest projektowanie takich akcesoriów, które odznaczają się bardzo wysoką użytecznością i funkcjonalnością. Sprawiają, że w każdej łazience można bez problemu ustawić wszystkie niezbędne drobne akcesoria, ale też wykorzystać przestrzeń w optymalny sposób.

Doskonałym przykładem mogą być między innymi wygodne umywalki meblowe, które posiadają szerokie półeczki ceramiczne w tylnej lub czasem również bocznej części. Dzięki nim są wygodne i umożliwiają przechowywanie tam podręcznych kosmetyków.

Elegancja w najwyższym wydaniu

Na koniec pragniemy podkreślić, że również pod względem estetyki Villeroy & Boch stoi zawsze na wysokości zadania. Wyposażenie tej marki cechuje bardzo piękny, charakterystyczny wygląd, który łączy w sobie klasyczne linie i kształty z nowoczesnymi elementami.

Na uwagę w szczególności zasługują sobie rozwiązania stosowane w ceramice należącej do linii Villeroy & Boch Subway 2.0. Cała ta seria odznacza się wyjątkowym charakterem, w którym możemy znaleźć cechy klasycznych, prostych aranżacji oraz współczesnej lekkości. Wyjątkowy charakter łączy się tutaj z ponadczasową elegancją i uniwersalnością, dzięki czemu zawsze wyposażenie z serii Subway 2.0 będzie zachwycać w twoim domu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *