donica

Jednym z podstawowych elementów wyposażenia są rośliny. Dotyczy to zarówno mieszkań, jak i lokali użytkowych, korytarzy, tarasów, ogrodów. Większość z nas dąży do tego, aby te występujące w wielu odcieniach zieleni dekoracje, ciągle pojawiały się w zasięgu wzroku. I o ile nie mamy problemu z dostępnością różnych gatunków roślin, o tyle trudniej jest zakupić odpowiednią do nich donicę. Chodzi zarówno o jej styl, wielkość i materiał wykonania. Na szczęście na rynku funkcjonuje sklep, który specjalizuje się w sprzedaży donic.

Sklep z donicami

Czy Ty też nie odnosisz wrażenia, że mimo powszechnego twierdzenia, że w sklepach można dostać wszystko, to w przypadku gdy szukamy jakiejś konkretnej rzeczy, coraz częściej pojawia się problem braku wyboru? Takie odczucia kierowały założycielami sklepu Donice-Zadora.pl, kiedy urządzali swój własny dom. Szukali donic, które spełniałyby ich oczekiwania. Niestety w centrach ogrodniczych, marketach budowlanych i Internecie, nic ciekawego nie znaleźli. Postanowili zatem rozszerzyć dotychczas prowadzoną działalność i stworzyć sklep, który oferuje reprezentacyjne donice.

Taka decyzja okazała się strzałem w dziesiątkę. Firma, wykorzystując swoje znajomości w branży, rozpoczęła współpracę z krajowymi i zagranicznymi producentami tego typu asortymentu. Proponuje także donice pod własną marką ZADORA. Od teraz, kiedy zależy nam na zakupie idealnej donicy, wystarczy wejść na stronę internetową: https://donice-zadora.pl/, i mamy dostęp do całej gamy atrakcyjnych i funkcjonalnych donic oraz takich akcesoriów jak: konewki, uchwyty na doniczek, podstawy z kółkami do donic, szafki systemowe na taras, zbiorniki na deszczówkę, pojemniki do segregacji odpadów.

Przeznaczenie donic

Katalog produktów obejmuje wyroby dedykowane zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorstwom lub instytucjom. W ofercie są donice, które pięknie prezentują się w pokoju, na balkonie, tarasie i w ogrodzie. Z powodzeniem znajdziemy tutaj egzemplarze, które trafią w różne gusta. Zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Za pomocą donic Zadora można także elegancko urządzić biuro, gabinet, pomieszczenia usługowe, poczekalnię. Warto wspomnieć, że klienci z województwa wielkopolskiego mogą skorzystać z kompleksowej usługi wyposażenia przestrzeni w donice i rośliny. Załoga firmy służy doradztwem i pomocą w wyborze, zarówno produktów i roślin. W opcji jest także wykonanie donic według projektu klienta.

Rodzaje donic

Sklep z donicami oferuje asortyment o różnej wielkości, kształcie oraz funkcjonalności. Obecnie w sprzedaży dostępne są następujące rodzaje produktów:

  • donice z włókna szklanego,
  • donice z polipropylenu,
  • donice podświetlane,
  • donice betonowe,
  • donice mrozoodporne,
  • donice designerskie,
  • donice funkcjonalne – pełnią także rolę stojaka na rowery.

W opcji są donice o przekroju okrągłym oraz przekroju prostopadłościennym. Na uwagę zasługuje fakt, że w sprzedaży dostępne są produkty, których wysokość przekracza 100 cm. To rzadkość na rynku donic. Dzięki takim pojemnikom na rośliny jesteśmy w stanie zaaranżować nawet bardzo duże powierzchnie. Ciekawym rozwiązaniem jest zakup donic z tej samej kolekcji, tylko, że w różnych rozmiarach. Na stronie sprzedawcy znaleźć można szereg inspiracji w kwestii wyposażenia wnętrz w donice.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here