Zakup lodówki

Stale rosnące ceny sprzętów gospodarstwa domowego sprawiły, że coraz więcej klientów poszukuje tańszych produktów, na przykład powystawowych bądź z kategorii outlet. Sprawę ułatwia zawarty na stronie internetowej sklepu dokładny opis produktu i ewentualne wady techniczne, które jednak nie przeszkadzają w użytkowaniu. Lodówka to jeden z niezbędnych sprzętów, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie i są wręcz niezbędne.

Jak zaoszczędzić na kupnie lodówki?

W kategorii lodówka outlet rtv i agd znajdują się wszystkie produkty w obniżonej cenie. Najczęściej przyczyną obniżki jest rysa bądź delikatne wgięcie obudowy. Gdy lodówka przeznaczona jest pod zabudowę, żaden mankament nie ujrzy światła dziennego. Wiele popularnych sklepów internetowych przy produktach w stałej cenie zamieszcza również informację o dostępności artykułu z tej samej serii w kategorii outlet. Różnica cenowa bardzo często wynosi nawet kilkaset złotych.

Parametry techniczne

Ze względu na stale rosnące ceny prądu największą popularnością cieszą się produkty o najwyższej klasie energooszczędności. Średni roczny koszt zużycia prądu podany jest wraz z innymi parametrami, dzięki czemu klienci mogą błyskawicznie przekalkulować różnicę pomiędzy poszczególnymi sprzętami. Za lodówkę z najnowszej serii należy zapłacić około dwóch tysięcy złotych. Oczywiście na ostateczny koszt wpływ ma wiele czynników, między innymi jej wielkość oraz dodatkowe funkcje. Warto stawiać na artykuły z systemem neo frost, który zapobiega mieszaniu się zapachów oraz przedłuża świeżość warzyw i owoców. Sporo Praktycznie każdy nowy model posiada na drzwiach specjalny wyświetlacz, który umożliwia monitorowanie i w razie konieczności zmianę temperatury, zarówno w lodówce jak i zamrażarce. Wśród innych możliwości dostępne jest również uruchomienie trybu ECO oraz wakacje, gdy domownicy planują dłuższą nieobecność w domu.

Sposoby płatności

Klienci, którzy nie dysponują w chwili zakupu wystarczającą ilością gotówki mogą skorzystać z innych rozwiązań. Płatność może zostać odroczona o trzydzieści dni, a po tym czasie należy uiścić całą należność bądź rozłożyć ją na niskooprocentowane raty. Oczywiście wiele sklepów umożliwia również zakup na tradycyjne raty zawarte ze znanym bankiem. Ilość i wysokość rat można dostosować do aktualnych możliwości przy użyciu specjalnego kalkulatora. Popularne markety organizują coraz częściej akcje promocyjne, w czasie których raty są odroczone o kilka miesięcy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here