duży salon

Duży salon to duże wyzwanie? Niekoniecznie, jeśli zaczniesz jego urządzanie z gotową już wizją. W Gala Collezione duży salon, to przede wszystkim duże możliwości! Zobacz w jaki sposób możesz naturalnie separować przestrzeń w dużych pomieszczeniach za pomocą mebli. Poznaj komplety wypoczynkowe od marki Gala Collezione, które zdecydowanie ułatwią Ci to zadanie!

Wyspa relaksu w salonie – czyli jak możesz wykorzystać meble modułowe

Meble modułowe to jedne z najciekawszych dostępnych obecnie na rynku rozwiązań do dużego salonu. Pozwalają one na tworzenie unikalnych i mocno spersonalizowanych przestrzeni. Niektóre z zestawów w ofercie marki Gala Collezione, umożliwiają nawet  zmianę układu już w trakcie użytkowania (np. Karato i Serena). Wszystkie kolekcje modułowe – m.in. także system modułowy Plaza – mogą być interesującą propozycją dla dużej rodziny. Mebel skonfigurowany z brył dostępnych w kolekcji Plaza, wyposażony w barek, może stanowić rodzinne centrum rozrywki albo strefę relaksu. 

Jeżeli poszukujesz mebli modułowych, które podkreślą elegancki charakter wnętrza, z pewnością zainteresują Cię systemy takie jak Volta czy Karato. Meble modułowe nie do końca są tym, czego szukasz? Zainspiruj się poradnikiem, w którym marka Gala Collezione proponuje inne, ciekawe układy mebli wypoczynkowych do dużego salonu – https://www.galameble.com/blog/jak-urzadzic-duzy-salon-propozycje-ukladow-mebli/.

Masywna sofa wolnostojąca – centralny punkt w dużym salonie

Innym sposobem na zaaranżowanie salonu XXL, jest wybór mebli wypoczynkowych, które stanowić będą jego centralny punkt. W towarzystwie dwóch dużych foteli ustawionych w symetryczny sposób, możesz stworzyć przytulne miejsce spotkań z rodziną czy przyjaciółmi. Nasze propozycje sof idealnych do takiego układu to między innymi sofy Voss, Nicea, Lorien, czy Monday. Marka Gala Collezione oferuje również fotele do zestawu, ułatwiając Ci tym samym zadanie.

Zestawy –  sofa plus dwa fotele –  to zarazem jedno z najbardziej klasycznych rozwiązań, które sprawdzi się w każdym wnętrzu. Aby uciec jednak od sztampy, meble wypoczynkowe marki Gala Collezione możesz dodatkowo personalizować. Możesz wybrać pomiędzy obiciem skórzanym, bądź z tkaniny. Masz również możliwość personalizacji koloru mebla. Na stronie internetowej producenta dostępne są wzorniki, dzięki temu, masz szansę zobaczyć jak szeroka jest gama kolorystyczna obić, zarówno tych skórzanych jak i z tkaniny.

Wisienka na torcie, czyli wybór dodatków

W sztuce aranżacji wnętrz, jak i w modzie, najmniejsze szczegóły mogą odgrywać najważniejszą rolę. Doskonałym akcentem do dużego salonu są pufy i szezlongi. Mogą one wypełnić pustą przestrzeń, a jednocześnie stworzyć dodatkowe miejsce do siedzenia. Optycznie nadmiar pustej przestrzeni “wypełnią” także dywany, ozdoby ścienne czy duże rośliny doniczkowe – jeśli styl wnętrza na to pozwala. W dużym salonie możesz pozwolić sobie również na biblioteczkę, kącik czytelniczy, czy domową namiastkę sali kinowej – ogranicza Cię tylko wyobraźnia!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here