Kabina prysznicowa na wymiar

W trakcie remontu, bądź urządzania nowej aranżacji łazienki często okazuje się, że nowe miejsce przeznaczone na postawienie kabiny prysznicowej zmusza nas do niestandardowych rozwiązań. Aby nabyć kabinę odpowiednio dopasowaną do wielkości wnętrza łazienki najlepszym rozwiązaniem będzie zamówienie jej indywidualnie według własnych wymiarów. W tym przypadku mamy dwie możliwości – zamówienie kabiny prysznicowej w sklepie renomowanej firmy bądź u lokalnego fachowca. Która z tych opcji będzie najlepsza dla was?

Wybór zależy od Was

Niektóre sytuacje aranżacyjne zmuszają nas do skorzystania z nietypowych rozwiązań. Skosy, nierówne ściany oraz wnęki nie ułatwiają zakupu odpowiedniej kabiny, przez co wiele osób rezygnuje i zamiast tego stawia wannę. Zamiast rezygnować z upragnionej kabiny prysznicowej, pomyślcie o zakupie jej z możliwością na wymiar. Możliwość wykonania takiej usługi możemy dokonać w dwóch wspomnianych przez nas miejscach.

Zamówienie kabiny prysznicowej na wymiar u lokalnego szklarza

Jeśli znamy dobrego fachowca, który posiada znakomitą renomę na mieście, warto skorzystać z jego usługi montażu. Szklarze o dobrej opinii zazwyczaj posiadają szereg zadowolonych klientów, dzięki solidności oraz dokładnie wykonanym instalacjom. Jeśli jednak decydujemy się na zakup kabiny prysznicowej na wymiar u pana, którego wybraliśmy w ciemno może to nie być najlepszym pomysłem. Jeśli oprócz instalatora poszukujemy osoby, która rozplanuje elementy wyposażenia w naszej łazience, pobliski szklarz może nie podołać temu zadaniu. Rzadko zdarza się, że lokalni fachowcy zajmują się również planowaniem przestrzeni. Jeśli jednak kabina prysznicowa na wymiar zostanie zamówiona u pana o pochlebnej opinii, warto od samego początku wypytać o rodzaj materiału kabiny, koloru oraz o wysokość brodzika.

Zamówienie kabiny prysznicowej na wymiar u renomowanego producenta

Nad bezpieczeństwem oraz stabilnością zamówionej kabiny u producenta, sprawuje pełen sztab specjalistów. Eksperci, którzy gwarantują bezpieczeństwo wykonanej konstrukcji kabiny prysznicowej to konstruktorzy, technolodzy oraz doświadczeni monterzy. Oprócz tego instalatorzy, którzy będą reprezentować firmę znanego producenta, wykonają również kilka innych rozwiązań, które ułatwią i wpłyną na wygodę korzystania z kabiny na co dzień. Często w ramach usług projektanci wykonają specjalną wizualizacje efektu końcowego. Przez co możemy mieć pewność, że wykończenie łazienki oraz nowa kabina będzie taka, jaką zaplanowaliśmy na samym początku.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here