Urządzamy pokój nastolatka

Wiek nastoletni to okres beztroski, nawiązywania pierwszych przyjaźni, długich wieczornych rozmów i imprez. Po wielu godzinach spędzonych w szkole nadchodzi długo wyczekiwany moment powrotu do domu, w którym można poczuć się bezpiecznie i przytulnie. W jaki sposób zaaranżować przestrzeń nastoletniego dziecka, aby czuło się w nim dobrze?

Komfortowo i przytulnie, czyli pufy w roli głównej

Do nastolatek i nastolatków często wpadają koledzy z niezapowiedzianą wizytą. Czasem młodzież razem wraca ze szkoły, by następnie zjeść wspólny obiad w domu jednego z nich, a potem dokończyć projekt grupowy na zajęcia. Innym razem przyjaciele tak się nie mogą nagadać i cenią swoje towarzystwo, że spędzają jeszcze długie godziny na plotkowaniu. Aby czas upływał w komfortowych warunkach, warto zainwestować w miękkie pufy. Ciekawym wyborem są pufy do leżenia, które dają dużo swobody w czasie odpoczynku i nie wymuszają ciągłego siedzenia w jednej pozycji, jak ma to miejsce na klasycznym krześle. Nastolatkowie już dość nasiedzą się w szkolnej ławie na twardych siedziskach, dlatego po godzinach świetnie sprawdzą się w ich przypadku pufy do siedzenia.

W pokoju nastoletniego gracza

Młodzież często lubi czas wolny od szkoły i nauki poświęcać na rozrywkę przed komputerem i telewizorem. Klasyczne fotele mogą na dłuższą metę męczyć. Warto zrobić sobie miłą odmianę, którą może być pufa gamingowa. Daje ona dużą dozę przytulności, komfortu i swobody w układaniu ciała. Jej kształt łatwo dopasowuje się do gabarytów gracza, umożliwiając dobre warunki do spokojnej, a czasem i emocjonującej rozgrywki przed ekranem. Pufa dla gracza jest również dobrym rozwiązaniem w przypadku gry zespołowej, kiedy w pokoju znajduje się kilka osób. Z racji tego, że nie zajmuje zbyt wiele miejsca, świetnie sprawdza się nawet w niewielkich pomieszczeniach. Pufy worki mają również i tę zaletę, że doskonale wpisują się w nowoczesne aranżacje wnętrza oraz w bardziej szalone i kolorowe młodzieżowe koncepcje na wystrój pokoju. Duża dostępność wzorów i kolorów pozwala zaprojektować przestrzeń dobrze odzwierciedlającą nie tylko codzienne potrzeby nastolatka, ale także jego gust i zainteresowania. Wśród interesujących wzorów znajduje się fotel sako pikowany w modne trójkąty, wykonany z czarnej połyskującej tkaniny. Innym wyborem dobrze wpisującym się w aktualne trendy jest pufa do siedzenia z szarej tkaniny z modnym czerwonym lampasem. Worki do siedzenia są milszą alternatywą dla twardych krzeseł, a zarazem zajmują mniej miejsca niż klasyczna kanapa. Wypełnienie w postaci granulatu polistyrenowego zapewnia trwałość i długą żywotność pufy sako.

[Głosów:2    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here