Wybieramy misę WC!

Na pierwszy rzut oka wybór misy WC nie powinien stanowić większego problemu. Jak jednak się okazuje może to być całkiem kłopotliwa czynność. Wybierając misę WC należy zwrócić uwagę na kilka niezwykle ważnych aspektów, którymi warto się kierować podczas wyboru odpowiedniej misy.

Rodzaje misy

Urządzając własną łazienkę należy mieć na uwadze przede wszystkim jej wygląd oraz funkcjonalność. Wybór misy musi być dobrze przemyślany. Wbrew pozorom tak małe elementy mają znaczący wpływ na ogólny wygląd łazienki. Odpowiedni jej wybór jest więc kluczowy. Misy możemy podzielić ze względu na jej typ. Są to misy wiszące oraz stojące. Są to opcje najpopularniejsze, które wykorzystuje się w toaletach (zamów misy wc na https://www.lazienka-delux.pl/misy-wc-i-bidety-cat-6)

Miska stojąca

Zakup miski stojącej niesie za sobą szereg zalet. Jest to zakup przede wszystkim uniwersalny, a sam montaż jest niezwykle prosty. Montaż odbywa się poprzez przykręcenie do podłogi przy pomocy kilku śrub. Są one dostarczone wraz z całym zestawem.

Bardzo dużą zaletą szczególnie dla osób, które nie chcą wydawać dużych kwot jest niska cena. Oferowane misy stojące prezentują niezwykle dobry stosunek ceny do jakości.

Jeśli zaś chodzi o kompozycję łazienki to ten rodzaj miski zdecydowanie sprawdzi się w aranżacjach klasycznych. Zróżnicowana oferta w sklepach gwarantuje, że bez najmniejszego problemu znajdziemy odpowiedni kształt oraz wygląd misy. Bez jakichkolwiek problemu odnajdziemy idealnie komponującą się misę.

Miska wisząca

Miska wisząca jest mocowana na stelażu podtynkowym. Ta zaleta tego typu miski sprawia, że cały system spłukiwania wody jest ukryty w ścianie. Misa wisząca sprawia się w aranżacjach każdej łazienki. Zróżnicowany wybór misek sprawia, że łazienka może wyglądać intrygująco i niespotykanie, nadając wyjątkowy charakter.

Jest to więc rozwiązanie zalecane szczególnie w nowoczesnych mieszkaniach, a co za tym idzie łazienkach. To także niezwykle efektywne wyjście jeżeli metraż łazienki jest znacznie ograniczony. Warto również dodać, że czyszczenie takiej toalety jest znacznie łatwiejsze ponieważ nie ma ona bezpośredniego kontaktu z podłożem.

Jaką firmę wybrać?

Gdy zdecydujemy już jaki typ misy wybierzemy to warto zwrócić także uwagę na firmę, która ją wyprodukowała. Wskazane jest zapoznanie się z opiniami innych użytkowników, którzy mieli już styczność z danym producentem. Niekiedy można w internecie odnaleźć opinie konkretnych modeli misek. Dzięki temu możemy określić czy producent należy do solidnych czy nie.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here